АКТУАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Как жителю Николаевской области обезопасить себя при покупке товара в интернете?

В системі правової допомоги Миколаївщини розповіли як захиститися від недобросовісних продавців при покупках в Інтернеті.

Карантин та викликані ним обмеження спонукають громадян більшість покупок робити в онлайн-магазинах, втім варто зважати на те, що цим попитом можуть скористатися шахраї. Як захиститися від недобросовісних продавців при покупках в Інтернеті розповідають в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області.

«В ідеалі краще купувати товари в перевірених або великих інтернет-магазинах, які дорожать своєю репутацією. Але в будь-якому випадку намагайтеся знайти відгуки не тільки про товар, а й про сам магазин. При цьому краще звертати увагу на відгуки на інтернет-платформах, в яких сам продавець не може їх корегувати», – відзначила директорка Регіонального центру Наталія Гнатуша.

Перед покупкою з’ясуйте якомога більше інформації, зокрема обов'язково дізнайтеся:
• найменування та місцезнаходження продавця• основні характеристики продукції
• ціну
• порядок прийняття претензій, умови гарантії та поставки
• порядок повернення/ обміну

Забезпечити свою покупку в Інтернеті можна за допомогою:

1. Відправлення товару з післяплатою.
Післяплата – спосіб розрахунку, коли гроші за товар сплачуються у поштовому відділенні та за додаткову плату надсилаються продавцеві. При післяплаті можна оглянути товар прямо у відділенні та відмовитися від купівлі, якщо він не підійшов.

2. Повернення оплати через банк.
Якщо Ви оплатили покупку в Інтернеті, а продавець не відправив куплений товар - зверніться до свого банку із заявою про повернення сплачених коштів. Банк пояснить, чи можливе повернення коштів, скоординує подальші дії та проведе розслідування. Якщо через банк повернути гроші не вдалося - звертайтеся із позовом про відшкодування коштів до суду.

<< Вернуться на предыдущую страницу