АКТУАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Управление юстиции подписало меморандум с Центром развития Николаевской области и правовой защиты населения

Навчити краян відчувати відповідальність перед суспільством та ставати на захист прав і свобод людини та громадянина – це одна з головних цілей співпраці Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Центра розвитку Миколаївської області та правового захисту населення». На цьому під час робочої зустрічі акцентували керівники установ Роман Возняк та Завтура Максим. 


Як зазначає очільник Миколаївської юстиції, відповідальність є логічною похідною від прав людини, адже очевидно, що ідея прав людини визначатиме стан відносин держави з людьми лише тоді, коли для цього сформується потужна суспільна вимога.

Права людини шануються в першу чергу тому, що їх визнає суспільство, а не лише тому, що їх проголошують уряди.

«Тому боротися за права і свободи людини необхідно завжди, незважаючи на будь-які негаразди: чи йдеться про незаконно заарештованого журналіста чи малозабезпечену сім’ю, у якої намагаються відібрати останнє.

Треба займати активну громадянську позицію, бути небайдужим до долі іншої людини і своєї країни», - відзначив Роман Возняк.

«Ми разом співпрацюємо в цьому напрямі вже довгий час і в моїх планах на 2019 рік, створення нових спільних соціальних проектів, які підуть на користь мешканцям Миколаєва та Миколаївської області» - розповів Завтура Максим


На завершення зустрічі сторони підписали меморандум про співпрацю та визначили план спільних дій на найближчий час.


Відзначимо, що нещодавно Максим Завтура отримав Подяку Міністерства юстиції України за співпрацю у правопросвітницькій сфері, формуванні правової культури населення та сприяння поширення правових знань. Дякуємо за підтримку ініціатив Мін’юсту.

<< Вернуться на предыдущую страницу